Kariera w DMZ

Specjalista ds. handlowych B2B

specjalista_ds_handlowych_b2b_dmz_chemak.jpgSpecjalista ds handlowych B2B
Miejsce pracy: Szczecin

Właściwa osoba powinna wykazać się:

  • Orientacją na osiągnięcia
  • Znajomością zagadnień informatycznych
  • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego
  • Minimum 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań i usług z zakresu IT lub nowych technologii

Znajomość problematyki zarządzania w tym zarządzania zasobami ludzkimi będzie dodatkowym atutem.

Zadania realizowane w ramach stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Organizowanie spotkań handlowych
  • Tworzenie ofert
  • Podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami oraz partnerami handlowymi
  • Koordynowanie i wsparcie działań marketingowych

Oferujemy:

  • Pracę w grupie firm IT o ugruntowanej pozycji rynkowej, współdziałających również na rynku niemieckim
  • Szkolenia produktowe w Polsce i za granicą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników
  • Elastyczny czas pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe benefity

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U Nr 133 poz. 883)."